,

پیام تبریک علی اوسط هاشمی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند

پیام تبری

 

پیام تبریک علی اوسط هاشمی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند پیام تبریکی صادر کرد.

 

متن پیام به شرح زیر است:

با سلام و تحیت

هفته دولت؛ یادآوری برای خدمات راستين و ماندگار شهيدان معزز، آقايان رجايي و باهنر به عنوان اسوه‌های جاویدان تقوا، فضایل انسانی و خدمتگزاری خالصانه به مردم برای همه اقشار و به ویژه دولتمردان درهمه ادوار می‌باشد.

ضمن بزرگداشت مقام والای این شهیدان وارسته، هفته دولت را به تمامی خدمتگزاران صدیق که از هیچ گونه تلاشی در راستای تعالی و شکوفایی کشور و خدمت به مردم شریف فرو گذار نمی‌کنند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

امید آن است که با توجهات رئیس محترم جمهور و دولت سیزدهم به سرمایه‌های اجتماعی کشور، تحولات ارزشمندی را در ارتقای جایگاه آموزش های مهارتی و خروج مهارت از غربت شاهد باشیم و امید به عامل بودن به آنچه با ملت عهد بسته‌ایم که ضامن تداوم راه امام راحل(ره) و شهدا خواهد بود، موجبات محقق شدن هرچه بهتر «دولت_ملت» فراهم شود.

همچنین  «۴ شهریور ماه،  روز کارمند » را گرامی داشته و از اقدامات ارزشمند تمامی همکاران ارجمندم در خانواده  تلاشگر سازمان آموزش فني وحرفه ای كشور در دو بخش دولتی و خصوصی در ایفای رسالت مقدس مهارت آموزی و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی کشور، تقدير و تشكر مي نمايم.

ان شاء الله كه در تمامی عرصه‌های خدمت به خلق، بر كارنامه همگی‌مان مهر تأييد و رضایت حق تعالی رقم خورد.

علی اوسط هاشمی