مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز: از همه ظرفیتهای کارگاههای آموزشی باید به بهترین نحو استفاده شود

تقی غیاثی تبار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در راستای نشست های تخصصی با کارشناسان، مربیان و همکاران مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان؛ در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان هشتگرد ؛ با مربیان ، کارشناسان و همکاران این مرکز دیدار و گفتگو و از نزدیک در جریان روند مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.

غیاثی تبار در این بازدید که با حضور معاون اداره آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی، معاون اداری و پشتیبانی ومسئول حراست اداره کل برگزار شد، خواستار استفاده از همه ظرفیتهای کارگاههای آموزشی  و مشارکت همگان در اجرای سیاستها و طرحهای جدید سازمان در سال رونق تولید شد.

ایشان تلاش برای برنامه ریزی انعقاد تفاهم نامه های همکاری مشترک با نهادهای شهرستان و انجام کار مشترک با صنایع و کارخانجات را از راههای  اجرای آموزشهای هدفمند و اثر بخش دانست  و نقش بی بدیل مربیان به عنوان بازوان توانمند عرصه آموزشهای مهارتی را ستود و خاطرنشان کرد توانمندی های آنان باید همگام با استانداردهای روز دنیا ارتقا یابد تا آموزشها از کارآمدی بالایی برخوردار شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز قانون گرایی، نقد و انتقادپذیری، مشارکت جویی و عدالت اجتماعی را از رویکردهای رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مطرح و مشارکت همگان را در اجرای کیفیت بخشی و ساختاردهی نظام آموزشی فنی و حرفه ای خواستار شد.

در ادامه رئیس مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان هشتگرد گزارشی از عملکرد آموزشی ۶ ماهه نخست سالجاری را ارائه نمود  و مربیان و کارشناسان به بیان مشکلات و موارد پیش رو پرداختند که پاسخهای لازم از طرف مدیرکل و معاونین داده شد.