, ,

در خصوص بازدید ریاست جمهوری از استان البرز

🟡دکترعلی سلاجقه بعنوان نماینده ویژه سفر ریاست جمهوری بعد از ظهر امروز همزمان با حضور ریاست محترم جمهور وهیات دولت در استان البرز، با حضور در شهرستان ساوجبلاغ ، در برنامه های پیش بینی شده این شهرستان شرکت کرد.
🔵نماینده ویژه ریاست محترم جمهور با همراهی مهندس مهرور فرماندارشهرستان ساوجبلاغ، امام جمعه مرکز شهرستان، اعضای شورای تامین، بخشداران، شهرداران و روسای ادارات و دستگاههای شهرستان ساوجبلاغ در ابتدای ورود،باحضور در گلزار شهدای ینگی امام به مقام شهدا ادای احترام کردند.
🟢دیدار با خانواده شهید احمد دبستانی و خانواده شهید مدافع حرم سید حسین حسینی اولین برنامه نماینده ویژه ریاست جمهوری و همراهان بود.
🔴دکتر علی سلاجقه نماینده ویژه ریاست محترم جمهور، مهندس مهرور فرماندار شهرستان ساوجبلاغ،امام جمعه مرکز شهرستان وهیات همراه در ادامه از شهرک تحقیقاتی و دانش بنیان کاوش بازدید کردند.
🟠نماینده ویژه ریاست جمهور در بازدید از پروژه های شهرستان ساوجبلاغ گفت: با قاطعیت می گویم،استان البرز توان بارگذاری در بخش صنعت را ندارد و تنها شرکت‌های دانش‌بنیان می توانند در منطقه توسعه یابند.
🟡وی با اشاره به شعار سال بیان داشت : مجتمع تحقیقاتی کاوش با توجه به مجاورت با پارک علم و فناوری، جانمایی و موقعیت قرارگیری، زیرساخت های مطلوب محیط زیستی و اهتمام مسوولان اگر فراخوان خوبی داده شود در جهت تحقق شعار سال می‌تواند سرآمد باشد.
🔵بازدید از تصفیه خانه شهر جدید هشتگرد ، بازدید از مکان پیشنهادی بیمارستان هزار تختخوابی هشتگرد و افتتاح پروژه بازچرخانی پساب در مجموعه تولیدی زرنام مقصد بعدی نماینده ویژه ریاست محترم جمهور وهمراهان بود.
🟢پروژه بازچرخانی پساب شرکت زرنام با استفاده از سیستم های نوین ازن مورد تصفیه و پالایش قرار می گیرد وظرفیت این پروژه چهارهزار مترمکعب در روز و با سرمایه‌گذاری یک هزارو۵۰۰ میلیارد ریال بود که با توجه به اهمیت منابع آبی، در حوزه بازچرخانی آب در مصارف غیر مستقیم، کشاورزی و محیط زیست استفاده خواهد شد و این طرح در حوزه دانش بنیان و نوآور در راستای تحقق شعار سال به بهره برداری رسید.
🟠دیدار چهره به چهره با اقشار مختلف ،برنامه پایانی حضور دکتر سلاجفه نماینده ویژه رییس جمهور در شهرستان ساوجبلاغ بود.
🔴دکتر سلاجقه در پایان این جلسه گفت: همه مسائل مطرح شده را یادداشت نموده ام و تمامی نامه ها و درخواستها را پیگیری و به سرانجام خواهیم رساند.
🟡مهندس مهرور گفت: در این جلسه نمایندگان اقشار مختلف از جمله نمایندگان کشاورزان، نمایندگان صنعتگران،نماینده آموزگاران وفرهنگیان،نمایندگان هنرمندان،فعالان حوزه بهداشت و درمان،نمایندگان کانونهای بانوان مطالب و درخواستهای خود را مطرح کردند.
🔵وی افزود:نماینده ویژه ریاست جمهوری اعلام نمود تا شخصا” موارد را مطالعه،بررسی و جهت پیگیری به هیات دولت ارائه نماید.
🟢فرماندار شهرستان ساوجبلاغ تصریح کرد: حضور رییس جمهور محترم آیت الله دکتر رییسی و اعضای کابینه هیات دولت در استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ موجب برکات بوده و امیدواریم دستاوردهای خوبی از این سفر مبارک در تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب در شهرستان ساوجبلاغ برای مردم شریف شهرستان حاصل شود.